Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné podmínky platné od 1.5.2009
 
Pizza Go Home® nabízí rozvážkovou službu po celém území hlavního města Prahy a blízkého okolí.

Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí, popřípadě zákazníkům se špatnou platební morálkou. Jednotlivé provozovny mají různé otevírací doby, které mohou být měněny. Centrální dispečink Pizza Go Home funguje NON-STOP na tel: 283870000.

O státních svátcích neplatí akční nabídky a slevy v plném rozsahu. Jejich omezení Vám sdělíme na centrálním dispečinku.


Platební podmínky

Za naše služby a produkty můžete platit v hotovosti nebo stravenkami ( Ticket restaurant, Sodexho, Le Chegue dejaners). Naši řidiči z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1000,- Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlašte, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč. Veškeré platby probíhají v české měně pokud není  předem domluveno jinak. Od 23.30 hod do 7 hod do rána je ke všem produktům a službám vyjma cigaret připočítáván noční příplatek ve výši plus 10%.Peníze si prosím přepočítejte při placení. Na pozdější reklamace nebudete brán zřetel. Nově je možné platit platební kartou a to i na rozvoz.Platbu platební kartou je nutné nahlásit předem, jinak nemůže být zrealizována.

Telefonická objednávka se stává v momentě uskutečněné závaznou a objednávka na www.pizzagohome.cz se stává závaznou v momentě telefonického ověření pracovníkem telefonického dispečinku PizzaGoHome. Ihned po potvrzení se ob jednávka začíná zpracovávat.Pokud není odebrána , vznikne škoda. Tuto škodu máme právo vymáhat.

Produkty

Přílohy, saláty, cigarety, těstoviny, nápoje a některé ingredience mohou být bohužel dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa.


Záruka 100% spokojenosti

Pizza Go Home® dodává pizzu vynikající kvality za použití těch nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Místem reklamace je vždy ta pobočka  Pizza Go Home®  ve které byl daný produkt zakoupen a nebo odkud Vám byl dovezen. Při dovozu je kontaktním místem vždy náš NON-STOP dispečink a to na telefonu 283870000. Vrácení peněz je podmíněno vrácením kompletního zboží.


Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musíte nahlásit předem už při objednávce. Nelze je požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a není možné je vzájemně kombinovat a sčítat.
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady. Předčasné ukončení slevy se nevztahuje na prodané Zákaznické karty. U tohoto produktu končí platnost do 6 měsíců od zakoupení této karty nebo vyčerpáním jejich slevových kupónů.


Dodací lhůty

Naším cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy, s garancí horké pizzy a brzkým dovozem Vaší objednávky a to od 35 do 70 minut od objednání. Náš dispečink Vám sdělí aktuální čas dodání při příjmu objednávky. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli. Proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v této snaze mohou bránit. Za zpoždění zaviněné třetí osobou (nehoda apod), nemůžeme nést odpovědnost a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. V případě komplikace budete telefonicky vyrozuměni. Průměrná dodací doba u rozvozové objednávky v roce 2010 byla 55 minut.Osobní odběr jsme zrealizovali do 15 minut od objednání.

Účtenka

Vážení zákazníci, pokud Vám náš personál nevydá účtenku z  pokladny, objednávku neplaťte a zavolejte na náš dispečink.
Po sepsání doplňujících údajů Vám bude objednávka vydána zcela zdarma.


Doprava a různé

Dopravné je rozděleno do několika kategorií a v zásadě je počítáno takto:
První kilometr směrem k zákazníkovi dle naší databáze a mapy = 30Kč. Každý další započatý kilometr směrem k zákazníkovi = 20Kč……….až do maximální námi počítané vzdálenosti šesti kilometrů = 130Kč. Toto je strop pro dopravné po celém území hlavního města Prahy. Pro blízké okolí Hl.m. Prahy je standartně účtován poplatek za dovoz ve výši 190Kč. Zbylá doprava kamkoliv jinam je na dohodě s dispečinkem na tel: 283870000. Ke každé objednávce, která je uskutečněna přes náš dispečink je paušálně započítáváno balné ve výši 40 Kč. Nejedná se o platbu za krabici! Krabice je u nás vždy v ceně pizzy. Pizzu prodáváme pouze do originál krabice PIZZY GO HOME a to na rozvoz i osobní odběr.
Není určena minimální ani maximální výše objednávky v Kč. U nových nezaregistrovaných zákazníků tzn. první Vaše objednávka, může být požadována záloha až ve výši 50% s ceny Vaší objednávky a to zvláště ve večerních a nočních hodinách z důvodu možných storno objednávek.

Záloha až ve výši 50% z ceny Vaší objednávky, v případě storna již hotové a neodebrání objednaného zboží, propadá v náš prospěch.Jak se chytře vyhnout placení dopravy u Vaší zakázky:
1.    objednejte si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) pizzu-y a přídavky přesahující po všech slevách  částku 300kč. Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají do dopravy zdarma.


2.    objednejte si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) jakékoliv jídlo a pití vyjma cigaret a balného za   částku přesahují po všech slevách 400Kč . Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají.


3.    objednejte si deset a více plně placených pizz. Tato slevová akce platí nonstop každý den pro celé území Hlm. Prahy.

Ochranná známka & copyright

Logo Pizza Go Home® je registrovanou ochrannou známkou a je ve výhradním vlastnictví společnosti Pizza Go Home Centrum s.r.o. a je chráněno vlastnickým a autorským právem.

Veškerý obsah těchto stránek, jako obrazové materiály, texty, názvy akcí a software je majetkem Pizza Go Home Centrum s.r.o .


Ochrana osobních údajů.
Potvrzením a odesláním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly
zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití za
účelem zásilkového prodeje v rámci obchodní společnosti PIZZA GO HOME Centrum s.r.o.            V zájmu zkvalitňování služeb může být Váš hovor zvukově zaznamenán.

Kontakt

Sídlo společnosti:
Pizza Go Home Centrum s.r.o.
Argentinská 1/702
Praha 7  170 00
Email: dispecink@pizzagohome.cz
 

IČ: 25 67 54 60  DIČ: CZ256754 60   Bankovní spojení: 7325/5500
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 60249.